Klasse Indeling Senioren

Voorjaarscompetitie 2020 Senioren

 Amstelveen        
 C – Amstelveen 1  ZA 15:00  Overgangsklasse – Poule B
 B – Amstelveen 2  MA 20:00  2e klasse – Poule D
 C – Amstelveen 3  VR 20:00  3e klasse – Poule K
 E – Amstelveen 4  VR 20:00  3e klasse – Poule J
 D – Amstelveen 5  VR 20:00  4e klasse – Poule D
 F – Amstelveen 6  VR 20:00  4e klasse – Poule G
 E – Amstelveen 7  VR 20:00  4e klasse – Poule J
 F – Amstelveen 8  VR 20:00  4e klasse – Poule I
 B – Amstelveen 9  MA 20:00  5e klasse – Poule H
 B – Amstelveen 10  MA 20:00  5e klasse – Poule E
 
 Amsterdam ’78        
 A – Amsterdam ’78 1  ZA 16:00  Overgangsklasse – Poule B
 C – Amsterdam ’78 2  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule A
 D – Amsterdam ’78 3  VR 20:00  1e klasse – Poule A
 A – Amsterdam ’78 4  VR 20:00  1e klasse – Poule B
 B – Amsterdam ’78 5  VR 20:00  2e klasse – Poule F
 E – Amsterdam ’78 6  DI 20:00  3e klasse – Poule H
 D – Amsterdam ’78 7  DI 20:00  3e klasse – Poule F
 C – Amsterdam ’78 8  DI 20:00  3e klasse – Poule G
 F – Amsterdam ’78 9  DI 20:00  3e klasse – Poule I
 E – Amsterdam ’78 10  VR 20:00  4e klasse – Poule F
 A – Amsterdam ’78 11  DI 20:00  5e klasse – Poule C
 
 AMVJ        
 C – AMVJ 1  MA 20:00  3e klasse – Poule I
 D – AMVJ 2  MA 20:00  4e klasse – Poule J
 D – AMVJ 3  MA 20:00  4e klasse – Poule E
 
 ASSV        
 B – ASSV 1  DI 19:45  4e klasse – Poule F
 C – ASSV 2  WO 19:45  4e klasse – Poule D
 B – ASSV 3  DI 19:45  5e klasse – Poule F
 
 Backhands        
 C – Backhands 1  VR 20:30  2e klasse – Poule C
 C – Backhands 2  VR 20:30  2e klasse – Poule B
 C – Backhands 3  VR 20:30  3e klasse – Poule A
 C – Backhands 4  VR 20:30  5e klasse – Poule A
 
 Bloemenlust        
 E – Bloemenlust 1  WO 20:00  3e klasse – Poule G
 F – Bloemenlust 2  WO 20:00  4e klasse – Poule E
 
 Castricum        
 B – Castricum 1  VR 20:15  3e klasse – Poule J
 B – Castricum 2  VR 20:00  4e klasse – Poule G
 
 De Roemer        
 E – De Roemer 1  VR 20:00  2e klasse – Poule A
 E – De Roemer 2  VR 20:00  3e klasse – Poule D
 
 De Victors        
 B – De Victors 1  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule B
 B – De Victors 2  VR 20:00  1e klasse – Poule D
 B – De Victors 3  VR 20:00  2e klasse – Poule A
 A – De Victors 4  VR 20:00  3e klasse – Poule A
 A – De Victors 5  VR 20:00  3e klasse – Poule B
 A – De Victors 6  VR 20:00  5e klasse – Poule A
 
 De Volewijckers        
 E – De Volewijckers 1  DO 20:00  3e klasse – Poule E
 F – De Volewijckers 2  DO 20:00  5e klasse – Poule E
 E – De Volewijckers 3  DO 20:00  5e klasse – Poule C
 
 Diemen        
 F – Diemen 1  DO 20:00  1e klasse – Poule A
 E – Diemen 2  DO 20:00  3e klasse – Poule I
 C – Diemen 3  DO 20:00  4e klasse – Poule L
 E – Diemen 4  DO 20:00  4e klasse – Poule N
 F – Diemen 5  DO 20:00  5e klasse – Poule F
 E – Diemen 6  DO 20:00  5e klasse – Poule E
 E – Diemen 7  DO 20:00  5e klasse – Poule H
 
 Disnierats        
 F – Disnierats 2  VR 20:00  1e klasse – Poule B
 E – Disnierats 3  VR 20:00  1e klasse – Poule C
 E – Disnierats 4  VR 20:00  2e klasse – Poule C
 C – Disnierats 5  VR 20:00  3e klasse – Poule C
 F – Disnierats 6  VR 20:00  3e klasse – Poule D
 F – Disnierats 7  VR 20:00  3e klasse – Poule A
 F – Disnierats 8  VR 20:00  3e klasse – Poule B
 E – Disnierats 9  VR 20:00  4e klasse – Poule C
 F – Disnierats 10  VR 20:00  5e klasse – Poule B
 
 DOKO (V)        
 E – DOKO (V) 1  VR 20:00  3e klasse – Poule F
 E – DOKO (V) 2  VR 20:00  4e klasse – Poule D
 
 DOKO (Z)        
 B – DOKO (Z) 1  VR 20:00  2e klasse – Poule C
 B – DOKO (Z) 2  VR 20:00  3e klasse – Poule A
 B – DOKO (Z) 3  VR 20:00  4e klasse – Poule A
 
 DOV        
 D – DOV 2  ZA 17:00  Overgangsklasse – Poule B
 D – DOV 3  ZA 17:00  1e klasse – Poule C
 D – DOV 4  VR 20:00  2e klasse – Poule B
 C – DOV 5  VR 20:00  2e klasse – Poule A
 D – DOV 6  VR 20:00  3e klasse – Poule D
 F – DOV 7  VR 20:00  3e klasse – Poule C
 A – DOV 8  VR 20:00  4e klasse – Poule A
 C – DOV 9  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 C – DOV 10  VR 20:00  4e klasse – Poule C
 D – DOV 11  VR 20:00  5e klasse – Poule B
 
 Duintreffers        
 E – Duintreffers 1  VR 20:00  3e klasse – Poule B
 E – Duintreffers 2  VR 20:00  3e klasse – Poule C
 E – Duintreffers 3  VR 20:00  4e klasse – Poule A
 E – Duintreffers 4  VR 20:00  5e klasse – Poule A
 
 Esopus        
 A – Esopus 1  VR 20:15  1e klasse – Poule A
 A – Esopus 2  VR 20:15  2e klasse – Poule A
 F – Esopus 3  VR 20:15  2e klasse – Poule C
 E – Esopus 4  VR 20:15  3e klasse – Poule A
 B – Esopus 5  VR 20:15  4e klasse – Poule C
 B – Esopus 6  VR 20:15  5e klasse – Poule B
 
 Flits/Theresia        
 D – Flits/Theresia 1  MA 20:00  3e klasse – Poule G
 D – Flits/Theresia 2  MA 20:00  5e klasse – Poule E
 
 GSV Heemstede        
 A – GSV Heemstede 1  VR 20:15  4e klasse – Poule L
 B – GSV Heemstede 2  VR 19:15  4e klasse – Poule I
 A – GSV Heemstede 3  VR 20:15  5e klasse – Poule I
 
 GTTC Haarlem        
 A – GTTC Haarlem 1  WO 20:15  4e klasse – Poule J
 
 HBC        
 A – HBC 2  ZA 15:00  Hoofdklasse – Poule B
 C – HBC 3  VR 20:15  2e klasse – Poule H
 C – HBC 4  VR 20:15  3e klasse – Poule H
 C – HBC 5  VR 20:15  4e klasse – Poule H
 C – HBC 6  VR 20:15  5e klasse – Poule I
 
 Het Nootwheer        
 G – Het Nootwheer 1  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule B
 D – Het Nootwheer 2  WO 20:15  2e klasse – Poule D
 B – Het Nootwheer 3  VR 20:00  3e klasse – Poule E
 A – Het Nootwheer 4  VR 20:00  3e klasse – Poule G
 D – Het Nootwheer 5  WO 20:15  3e klasse – Poule H
 C – Het Nootwheer 6  DO 20:00  3e klasse – Poule F
 C – Het Nootwheer 7  VR 20:00  4e klasse – Poule I
 C – Het Nootwheer 8  VR 20:00  4e klasse – Poule N
 D – Het Nootwheer 9  DO 20:00  4e klasse – Poule F
 F – Het Nootwheer 10  DO 20:00  4e klasse – Poule M
 C – Het Nootwheer 11  DO 20:00  4e klasse – Poule J
 D – Het Nootwheer 12  DO 20:00  4e klasse – Poule H
 C – Het Nootwheer 13  DO 20:00  4e klasse – Poule G
 F – Het Nootwheer 14  DO 20:00  5e klasse – Poule H
 D – Het Nootwheer 15  VR 20:00  5e klasse – Poule G
 D – Het Nootwheer 16  DO 20:00  5e klasse – Poule C
 D – Het Nootwheer 17  WO 20:15  5e klasse – Poule F
 
 Holendrecht        
 A – Holendrecht 1  VR 19:30  3e klasse – Poule H
 B – Holendrecht 2  WO 19:30  4e klasse – Poule H
 A – Holendrecht 3  WO 19:30  5e klasse – Poule E
 
 HTC        
 F – HTC 2  VR 20:15  Hoofdklasse – Poule A
 E – HTC 3  VR 20:15  1e klasse – Poule D
 A – HTC 4  VR 20:15  2e klasse – Poule D
 C – HTC 5  DO 20:15  2e klasse – Poule G
 B – HTC 6  VR 20:15  2e klasse – Poule H
 D – HTC 7  VR 20:15  2e klasse – Poule E
 C – HTC 8  VR 20:15  3e klasse – Poule E
 D – HTC 9  VR 20:15  4e klasse – Poule L
 C – HTC 10  DO 20:15  4e klasse – Poule M
 C – HTC 11  VR 20:15  4e klasse – Poule E
 B – HTC 12  VR 20:15  4e klasse – Poule D
 C – HTC 13  DO 20:15  5e klasse – Poule F
 A – HTC 14  VR 20:15  5e klasse – Poule D
 
 JOVO        
 D – JOVO 1  VR 20:00  Hoofdklasse – Poule A
 D – JOVO 2  DO 20:00  1e klasse – Poule D
 F – JOVO 3  VR 20:00  2e klasse – Poule E
 D – JOVO 4  VR 20:00  2e klasse – Poule H
 D – JOVO 5  VR 20:00  3e klasse – Poule K
 D – JOVO 6  DO 20:00  4e klasse – Poule K
 E – JOVO 7  VR 20:00  4e klasse – Poule L
 C – JOVO 8  VR 20:00  5e klasse – Poule G
 C – JOVO 9  VR 20:00  5e klasse – Poule H
 
 Limmen        
 B – Limmen 1  VR 20:30  3e klasse – Poule D
 A – Limmen 2  VR 20:30  3e klasse – Poule C
 A – Limmen 3  VR 20:30  4e klasse – Poule C
 B – Limmen 4  VR 20:30  5e klasse – Poule A
 A – Limmen 5  VR 20:30  5e klasse – Poule B
 
 Meertreffers        
 E – Meertreffers 1  DI 20:00  5e klasse – Poule G
 
 Nieuw Vennep        
 F – Nieuw Vennep 1  VR 20:15  Overgangsklasse – Poule A
 F – Nieuw Vennep 2  VR 20:15  2e klasse – Poule H
 F – Nieuw Vennep 3  VR 20:15  3e klasse – Poule K
 F – Nieuw Vennep 4  VR 20:15  5e klasse – Poule I
 
 Noordkop        
 B – Noordkop 1  VR 20:00  2e klasse – Poule B
 B – Noordkop 2  VR 20:00  3e klasse – Poule C
 B – Noordkop 3  VR 20:00  3e klasse – Poule B
 B – Noordkop 4  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 
 Olympia (E)        
 C – Olympia (E) 1  ZA 18:00  Hoofdklasse – Poule A
 C – Olympia (E) 2  ZA 18:00  1e klasse – Poule A
 C – Olympia (E) 3  ZA 18:00  1e klasse – Poule C
 C – Olympia (E) 4  VR 20:00  3e klasse – Poule D
 C – Olympia (E) 5  ZA 18:00  3e klasse – Poule B
 D – Olympia (E) 6  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 D – Olympia (E) 7  VR 20:00  4e klasse – Poule C
 D – Olympia (E) 8  VR 20:00  4e klasse – Poule A
 C – Olympia (E) 9  VR 20:00  4e klasse – Poule A
 C – Olympia (E) 10  ZA 18:00  5e klasse – Poule B
 
 Oranje Zwart        
 F – Oranje Zwart 1  VR 20:00  3e klasse – Poule G
 F – Oranje Zwart 2  VR 20:00  5e klasse – Poule D
 
 Patrios        
 B – Patrios 1  VR 19:45  1e klasse – Poule B
 A – Patrios 2  VR 19:45  2e klasse – Poule E
 
 Polisport        
 A – Polisport 1  ZA 11:00  2e klasse – Poule B
 A – Polisport 2  ZA 11:00  3e klasse – Poule D
 
 Puinhoop United        
 D – Puinhoop United 1  MA 20:00  5e klasse – Poule A
 
 Rapidity        
 E – Rapidity 2  ZA 16:00  Hoofdklasse – Poule A
 A – Rapidity 3  VR 20:15  1e klasse – Poule D
 B – Rapidity 4  VR 20:15  2e klasse – Poule G
 D – Rapidity 5  VR 20:15  2e klasse – Poule F
 D – Rapidity 6  DI 20:15  4e klasse – Poule N
 C – Rapidity 7  VR 20:15  4e klasse – Poule K
 B – Rapidity 8  VR 20:15  5e klasse – Poule C
 A – Rapidity 9  VR 20:15  5e klasse – Poule F
 B – Rapidity 10  VR 20:15  5e klasse – Poule G
 
 Rijsenhout        
 A – Rijsenhout 1  DI 20:00  4e klasse – Poule E
 B – Rijsenhout 2  DI 20:00  4e klasse – Poule N
 C – Rijsenhout 3  DI 20:00  5e klasse – Poule E
 D – Rijsenhout 4  DI 20:00  5e klasse – Poule D
 
 Spaarne        
 D – Spaarne 3  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule A
 A – Spaarne 4  DI 20:00  Hoofdklasse – Poule A
 C – Spaarne 5  VR 20:00  2e klasse – Poule E
 B – Spaarne 6  VR 20:00  3e klasse – Poule K
 A – Spaarne 7  VR 20:00  3e klasse – Poule E
 A – Spaarne 8  DI 20:00  4e klasse – Poule M
 A – Spaarne 9  DI 20:00  4e klasse – Poule N
 E – Spaarne 10  VR 20:00  4e klasse – Poule K
 A – Spaarne 11  DI 20:00  4e klasse – Poule G
 F – Spaarne 12  VR 20:00  5e klasse – Poule G
 
 Spirit        
 D – Spirit 1  ZA 18:00  2e klasse – Poule A
 D – Spirit 2  ZA 18:00  2e klasse – Poule C
 D – Spirit 3  VR 20:00  3e klasse – Poule C
 D – Spirit 4  ZA 18:00  3e klasse – Poule B
 D – Spirit 5  ZA 18:00  3e klasse – Poule A
 
 Sporting SDO        
 A – Sporting SDO 1  VR 20:00  2e klasse – Poule F
 B – Sporting SDO 2  VR 20:00  3e klasse – Poule H
 A – Sporting SDO 3  VR 20:00  4e klasse – Poule F
 B – Sporting SDO 4  VR 20:00  5e klasse – Poule I
 
 Stede Broec        
 E – Stede Broec 2  ZA 17:00  Overgangsklasse – Poule B
 E – Stede Broec 3  ZA 17:00  1e klasse – Poule A
 F – Stede Broec 4  VR 20:00  1e klasse – Poule D
 A – Stede Broec 5  VR 20:00  1e klasse – Poule C
 E – Stede Broec 6  VR 20:00  1e klasse – Poule B
 F – Stede Broec 7  ZA 17:00  2e klasse – Poule A
 F – Stede Broec 8  VR 20:00  2e klasse – Poule B
 A – Stede Broec 9  VR 20:00  2e klasse – Poule C
 F – Stede Broec 10  ZA 17:00  4e klasse – Poule A
 E – Stede Broec 11  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 F – Stede Broec 12  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 F – Stede Broec 13  VR 20:00  4e klasse – Poule C
 F – Stede Broec 14  ZA 17:00  5e klasse – Poule A
 
 Tazano 96        
 D – Tazano 96 1  MA 20:00  2e klasse – Poule G
 A – Tazano 96 2  DI 20:00  3e klasse – Poule I
 B – Tazano 96 3  DI 20:00  4e klasse – Poule L
 
 Tebunus Alkmaar        
 E – Tebunus Alkmaar 1  VR 20:00  Hoofdklasse – Poule B
 E – Tebunus Alkmaar 2  VR 20:00  2e klasse – Poule B
 E – Tebunus Alkmaar 3  VR 20:00  5e klasse – Poule B
 
 Tempo-Team        
 D – Tempo-Team 5  VR 20:00  Hoofdklasse – Poule B
 C – Tempo-Team 6  VR 20:00  1e klasse – Poule B
 F – Tempo-Team 7  VR 20:00  1e klasse – Poule C
 E – Tempo-Team 8  VR 20:00  2e klasse – Poule G
 C – Tempo-Team 9  VR 20:00  2e klasse – Poule D
 A – Tempo-Team 10  DO 20:00  3e klasse – Poule F
 D – Tempo-Team 11  VR 20:00  3e klasse – Poule I
 C – Tempo-Team 12  VR 20:00  3e klasse – Poule J
 B – Tempo-Team 13  DO 20:00  3e klasse – Poule G
 D – Tempo-Team 14  VR 20:00  4e klasse – Poule G
 E – Tempo-Team 15  DO 20:00  4e klasse – Poule M
 F – Tempo-Team 16  DO 20:00  4e klasse – Poule F
 F – Tempo-Team 17  VR 20:00  4e klasse – Poule N
 E – Tempo-Team 18  DO 20:00  5e klasse – Poule D
 F – Tempo-Team 19  DO 20:00  5e klasse – Poule C
 E – Tempo-Team 20  DO 20:00  5e klasse – Poule I
 E – Tempo-Team 21  VR 20:00  5e klasse – Poule F
 
 The Victory        
 A – The Victory 1  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule A
 F – The Victory 2  ZA 14:00  Hoofdklasse – Poule B
 B – The Victory 3  VR 20:00  3e klasse – Poule I
 B – The Victory 4  VR 20:00  4e klasse – Poule J
 A – The Victory 5  VR 20:00  4e klasse – Poule D
 A – The Victory 6  VR 20:00  4e klasse – Poule I
 B – The Victory 7  VR 20:00  5e klasse – Poule D
 
 TSO        
 F – TSO 1  MA 19:45  2e klasse – Poule F
 F – TSO 2  MA 19:45  3e klasse – Poule H
 F – TSO 3  MA 19:45  3e klasse – Poule F
 F – TSO 4  MA 19:45  4e klasse – Poule L
 
 TSTZ Haarlem        
 C – TSTZ Haarlem 1  VR 20:15  Hoofdklasse – Poule B
 C – TSTZ Haarlem 2  VR 20:15  1e klasse – Poule D
 A – TSTZ Haarlem 3  WO 20:15  3e klasse – Poule J
 D – TSTZ Haarlem 4  VR 20:15  3e klasse – Poule E
 B – TSTZ Haarlem 5  WO 20:15  3e klasse – Poule F
 A – TSTZ Haarlem 6  WO 20:15  4e klasse – Poule H
 B – TSTZ Haarlem 7  WO 20:15  4e klasse – Poule M
 D – TSTZ Haarlem 8  VR 20:15  4e klasse – Poule I
 C – TSTZ Haarlem 9  VR 20:15  5e klasse – Poule C
 D – TSTZ Haarlem 10  VR 20:15  5e klasse – Poule H
 
 TT Sport/A-Merk        
 A – TT Sport/A-Merk 1  VR 20:00  4e klasse – Poule B
 
 TTAZ        
 E – TTAZ 1  DO 20:00  2e klasse – Poule D
 F – TTAZ 2  DO 20:00  3e klasse – Poule J
 F – TTAZ 3  DO 20:00  4e klasse – Poule H
 
 TTV Heemskerk        
 A – TTV Heemskerk 1  WO 20:00  4e klasse – Poule K
 B – TTV Heemskerk 2  WO 20:00  4e klasse – Poule E
 A – TTV Heemskerk 3  WO 20:00  5e klasse – Poule H
 
 US        
 B – US 3  ZA 17:00  Overgangsklasse – Poule A
 B – US 4  ZA 17:00  Hoofdklasse – Poule B
 B – US 5  ZA 17:00  1e klasse – Poule C
 E – US 6  VR 20:00  2e klasse – Poule F
 E – US 7  VR 20:00  2e klasse – Poule E
 E – US 8  VR 20:00  2e klasse – Poule H
 E – US 9  VR 20:00  3e klasse – Poule K
 E – US 10  VR 20:00  4e klasse – Poule I
 E – US 11  VR 20:00  4e klasse – Poule E
 
 VDO        
 D – VDO 1  VR 20:00  1e klasse – Poule B
 C – VDO 2  DI 20:00  2e klasse – Poule F
 D – VDO 3  VR 20:00  3e klasse – Poule J
 D – VDO 4  VR 20:00  4e klasse – Poule M
 D – VDO 5  VR 20:00  5e klasse – Poule I
 C – VDO 6  DI 20:00  5e klasse – Poule D
 
 Victory ’55        
 F – Victory ’55 2  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule B
 E – Victory ’55 3  VR 20:00  Overgangsklasse – Poule A
 B – Victory ’55 4  VR 20:00  1e klasse – Poule A
 A – Victory ’55 5  VR 20:00  2e klasse – Poule G
 A – Victory ’55 6  VR 20:00  2e klasse – Poule H
 B – Victory ’55 7  VR 20:00  4e klasse – Poule K
 
 ZTTC        
 B – ZTTC 1  VR 20:00  Hoofdklasse – Poule A
 F – ZTTC 2  DI 20:00  2e klasse – Poule D
 B – ZTTC 3  VR 20:00  2e klasse – Poule E
 F – ZTTC 4  DI 20:00  2e klasse – Poule G
 A – ZTTC 5  VR 20:00  3e klasse – Poule K
 F – ZTTC 6  VR 20:00  3e klasse – Poule E
 F – ZTTC 7  DI 20:00  4e klasse – Poule K
 E – ZTTC 8  VR 20:00  4e klasse – Poule H
 F – ZTTC 9  VR 20:00  4e klasse – Poule D
 E – ZTTC 10  VR 20:00  4e klasse – Poule G
 C – ZTTC 11  VR 20:00  4e klasse – Poule F
 A – ZTTC 12  VR 20:00  5e klasse – Poule G