Klasse Indeling Duo Senioren

Voorjaarscompetitie 2020 DUO

 Amsterdam           
 A – Amsterdam 1    VR 19:30    3e klasse – Poule B 
 A – Amsterdam 2    VR 19:30    4e klasse – Poule B 
 
 Bloemenlust           
 F – Bloemenlust 1    WO 20:00    3e klasse – Poule B 
 
 Castricum           
 B – Castricum 1    WO 20:15    3e klasse – Poule A 
 B – Castricum 2    WO 20:15    4e klasse – Poule B 
 B – Castricum 3    VR 20:15    5e klasse – Poule B 
 B – Castricum 4    WO 20:15    5e klasse – Poule A 
 
 De Volewijckers           
 B – De Volewijckers 1    DO 20:00    3e klasse – Poule B 
 A – De Volewijckers 2    DO 20:00    5e klasse – Poule B 
 
 Diemen           
 D – Diemen 1    DO 20:00    4e klasse – Poule B 
 
 DOKO (V)           
 A – DOKO (V) 1    DI 20:00    4e klasse – Poule A 
 A – DOKO (V) 2    DI 20:00    4e klasse – Poule C 
 
 HBC           
 C – HBC 1    VR 20:15    4e klasse – Poule B 
 E – HBC 2    DO 20:15    4e klasse – Poule A 
 
 HTC           
 C – HTC 1    DO 20:15    3e klasse – Poule B 
 C – HTC 2    VR 20:15    3e klasse – Poule A 
 C – HTC 3    DO 20:15    4e klasse – Poule A 
 C – HTC 4    DO 20:15    5e klasse – Poule A 
 
 Oranje Zwart           
 F – Oranje Zwart 1    VR 20:00    4e klasse – Poule C 
 
 Rapidity           
 D – Rapidity 1    DI 20:15    4e klasse – Poule A 
 C – Rapidity 2    VR 20:15    4e klasse – Poule C 
 D – Rapidity 3    DI 20:15    5e klasse – Poule B 
 D – Rapidity 4    VR 20:15    5e klasse – Poule A 
 
 Sporting SDO           
 F – Sporting SDO 1    VR 20:00    4e klasse – Poule A 
 E – Sporting SDO 2    MA 20:00    5e klasse – Poule B 
 
 Tazano 96           
 E – Tazano 96 1    DI 20:00    5e klasse – Poule A 
 
 The Victory           
 F – The Victory 1    DO 20:00    3e klasse – Poule A 
 F – The Victory 2    DO 20:00    4e klasse – Poule B 
 F – The Victory 3    DO 20:00    5e klasse – Poule B 
 
 TSTZ Haarlem           
 E – TSTZ Haarlem 1    DO 20:15    3e klasse – Poule A 
 D – TSTZ Haarlem 2    VR 20:15    3e klasse – Poule B 
 B – TSTZ Haarlem 3    WO 20:15    4e klasse – Poule C 
 
 TTAZ           
 A – TTAZ 1    MA 20:00    3e klasse – Poule A 
 E – TTAZ 2    MA 20:00    4e klasse – Poule C 
 B – TTAZ 3    MA 20:00    4e klasse – Poule A 
 
 TTV Heemskerk           
 D – TTV Heemskerk 1    WO 20:00    4e klasse – Poule C 
 C – TTV Heemskerk 2    WO 20:30    5e klasse – Poule B 
 
 United Oost           
 E – United Oost 1    VR 20:00    4e klasse – Poule B 
 F – United Oost 2    VR 20:00    5e klasse – Poule A