Klasse Indeling Jeugd

Najaarscompetitie 2020 Jeugd

 Amstelveen             
 D – Amstelveen 1    ZA 13:00    4e klasse – Poule B   
 
 Amsterdam             
 C – Amsterdam 2    ZA 12:00    1e klasse – Poule A   
 C – Amsterdam 3    ZA 12:00    3e klasse – Poule A   
 C – Amsterdam 4    ZA 11:00    4e klasse – Poule B   
 
 Amsterdam ’78             
 B – Amsterdam ’78 1    ZA 11:00    1e klasse – Poule A   
 B – Amsterdam ’78 2    ZA 11:00    3e klasse – Poule A   
 
 AMVJ             
 B – AMVJ 1    ZA 10:00    4e klasse – Poule B   
 
 Diemen             
 A – Diemen 1    ZA 10:00    3e klasse – Poule B   
 A – Diemen 2    ZA 10:00    5e klasse – Poule A   
 
 Disnierats             
 F – Disnierats 1    ZA 10:00    4e klasse – Poule A   
 
 DOV             
 A – DOV 1    ZA 12:30    2e klasse – Poule A   
 E – DOV 2    ZA 12:30    3e klasse – Poule A   
 B – DOV 3    ZA 12:30    3e klasse – Poule B   
 F – DOV 4    ZA 12:30    3e klasse – Poule A   
 F – DOV 5    ZA 12:30    5e klasse – Poule B   
 E – DOV 6    ZA 12:30    5e klasse – Poule B   
 
 HBC             
 B – HBC 2    ZA 10:15    2e klasse – Poule A   
 B – HBC 3    ZA 10:15    5e klasse – Poule A   
 B – HBC 4    ZA 10:15    6e klasse – Poule A   
 
 HTC             
 D – HTC 1    ZA 10:00    3e klasse – Poule A   
 D – HTC 2    ZA 10:00    5e klasse – Poule A   
 D – HTC 3    ZA 10:00    6e klasse – Poule A   
 
 Limmen             
 E – Limmen 1    ZA 12:30    1e klasse – Poule A   
 F – Limmen 2    ZA 12:30    2e klasse – Poule A   
 C – Limmen 3    ZA 12:30    3e klasse – Poule B   
 E – Limmen 4    ZA 12:30    4e klasse – Poule A   
 D – Limmen 5    ZA 12:30    5e klasse – Poule B   
 
 Nieuw Vennep             
 F – Nieuw Vennep 1    ZA 10:00    1e klasse – Poule A   
 F – Nieuw Vennep 2    ZA 10:00    3e klasse – Poule B   
 F – Nieuw Vennep 3    ZA 10:00    5e klasse – Poule A   
 F – Nieuw Vennep 4    ZA 10:00    6e klasse – Poule A   
 
 Noordkop             
 C – Noordkop 1    ZA 10:00    2e klasse – Poule A   
 C – Noordkop 2    ZA 10:00    4e klasse – Poule A   
 
 PingPongAlkmaar             
 D – PingPongAlkmaar 1    ZA 12:30    2e klasse – Poule A   
 A – PingPongAlkmaar 2    ZA 12:30    3e klasse – Poule A   
 B – PingPongAlkmaar 3    ZA 12:30    4e klasse – Poule A   
 C – PingPongAlkmaar 4    ZA 12:30    5e klasse – Poule B   
 
 Rapidity             
 A – Rapidity 1    ZA 10:00    6e klasse – Poule A   
 
 Spaarne             
 F – Spaarne 1    ZA 10:00    4e klasse – Poule B   
 
 Stede Broec             
 D – Stede Broec 1    ZA 13:00    1e klasse – Poule A   
 D – Stede Broec 2    ZA 13:00    3e klasse – Poule B   
 D – Stede Broec 3    ZA 13:00    4e klasse – Poule A   
 
 Tempo-Team             
 A – Tempo-Team 3    ZA 11:00    1e klasse – Poule A   
 A – Tempo-Team 4    ZA 11:00    4e klasse – Poule B   
 
 The Victory             
 E – The Victory 1    ZA 14:00    3e klasse – Poule B   
 E – The Victory 2    ZA 14:00    6e klasse – Poule A   
 
 TSTZ Haarlem             
 E – TSTZ Haarlem 1    ZA 10:00    4e klasse – Poule B   
 C – TSTZ Haarlem 2    ZA 10:00    5e klasse – Poule A   
 C – TSTZ Haarlem 3    ZA 10:00    6e klasse – Poule A   
 
 TT Sport/A-Merk             
 A – TT Sport/A-Merk 1    ZA 11:00    4e klasse – Poule A   
 A – TT Sport/A-Merk 2    ZA 11:00    5e klasse – Poule B   
 
 VDO             
 E – VDO 1    ZA 13:00    2e klasse – Poule A   
 E – VDO 2    ZA 13:00    5e klasse – Poule A