Tussenstanden 2e ronde Harry Feenstra Bekercompetitie 2019/2020 per 29-02-2020
               
  1e ronde week 1 week 2 week 3  week 4 Totaal  
Groep A              
JOVO 1 28 7 8     43  
Spaaarne 1 25 7 6     38  
Esopus 1 28 3 6     37 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Het Nootwheer 1 22 7 6     35 finales daarin speelt de nr. 1 tegen de nr. 4
Amsterdam 78/1 20 6 5     31 en de nr. 2 tegen de nr. 3.
VDO 1 17 7 7     31 Winnaars spelen om de 1e en 2e plaats de
Het Nootwheer 2 14 5 2     21 verliezers om de 3e en 4e plaats.
TSO 1 16 1 3     20  
TTAZ 1 10 2 2     14  
  180 45 45 0 0 270  
               
Groep B              
TAZANO 96/1 32 8 9     49  
JOVO 2 30 6 8     44  
TTAZ 2 24 6 6     36 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Tempo-Team 1 20 7 8     35 finales daarin speelt de nr. 1 tegen de nr. 4
ZTTC 1 23 3 4     30 en de nr. 2 tegen de nr. 3.
Amsterdam 78/2 19 6 1     26 Winnaars spelen om de 1e en 2e plaats de
Amsterdam 78/3 12 6 7     25 verliezers om de 3e en 4e plaats.
Tempo-Team 2 18 0 0     18  
Amsterdam 78/4 2 3 2     7  
  180 45 45 0 0 270  
               
Groep C              
VDO 3 27 6 8     41  
Tazano 96/2 26 8 7     41  
VDO 2 25 8 4     37 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Nieuw-Vennep 1 22 8 7     37 finales daarin speelt de nr. 1 tegen de nr. 4
Sporting SDO 1 25 6 3     34 en de nr. 2 tegen de nr. 3.
Het Nootwheer 3 18 4 4     26 Winnaars spelen om de 1e en 2e plaats de
Tempo-Team 3 19 1 1     21 verliezers om de 3e en 4e plaats.
JOVO 3 13 1 4     18  
Het Nootwheer 4 5 3 7     15  
  180 45 45 0 0 270  
               
Groep D              
Tempo-Team 4 25 8 8     41  
DOKO (V) 1 28 4 8     40  
ZTTC 2 26 5 7     38 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Het Nootwheer 5 29 4 2     35 finales daarin speelt de nr. 1 tegen de nr. 4
Amsterdam 78/5 21 5 5     31 en de nr. 2 tegen de nr. 3.
The Victory 1 17 3 6     26 Winnaars spelen om de 1e en 2e plaats de
JOVO 4 10 5 6     21 verliezers om de 3e en 4e plaats.
TTAZ 3 12 6 2     20  
TTAZ 4 12 5 1     18  
  180 45 45 0 0 270  
               
Groep E              
Het Nootwheer 6 37 6 7     50  
DOKO (V) 2 32 7 6     45  
Het Nootwheer 7 27 8 6     41 De nrs. 1 t/m 4 plaatsen zich voor de halve
Tempo-Team 5 20 6 7     33 finales daarin speelt de nr. 1 tegen de nr. 4
Holendrecht 1 17 4 8     29 en de nr. 2 tegen de nr. 3.
The Victory 2 17 4 5     26 Winnaars spelen om de 1e en 2e plaats de
Spaarne 2 15 4 2     21 verliezers om de 3e en 4e plaats.
Sporting SDO 2 7 5 3     15  
Het Nootwheer 8 8 1 1     10  
  180 45 45 0 0 270